Porovnanie parametrov Malwarebytes Privacy VPN verzus Windscribe Free: Ktorá VPN vyhrala?

Aká z týchto VPN je lepšia: Malwarebytes Privacy VPN, alebo toho viac ponúka iVPN? Preklepli sme si obe VPN, konečný výsledok je 6,8/10 – 7,8/10.

Rýchlosť pripojenia Malware Bytes VPN verzus IVPN, Ktorá z nich je vyššia?

Rýchlosť downloadu a uploadu je jedným z najdôležitejších parametrov, čo platí aj o Malware Bytes VPN a iVPN.

Priemer merania downloadu u prvej z testovaných dosiahol hodnotu 97 Mb/s, sťahovanie pri druhej VPN bežalo 25 Mb/s. MalwareBytes Privacy VPN sa prejavila o 72 Mb/s rýchlejšie v porovnaní s iVPN.

Rýchlosť nahrávania udáva upload, u Malware Bytes VPN dosiahol 70 Mb/s. iVPN sme v priemere namerali 26 Mb/s, v dôsledku čoho je o 44 Mb/s pomalší.

Pri prvej VPN sme namerali priemernú rýchlosť odozvy 13 ms. Konkurenčné iVPN sa nameralo 21 ms. Čím je hodnota odozvy nižšia, tým lepšie, teda Malware Bytes VPN sa ukázala o 8 ms lepšie.

Skóre Malwarebytes Privacy VPN vs. iVPN je zatiaľ 8/10 : 3/10.

Zadarí sa Malwarebytes Privacy VPN odblokovať Netflix?

Dostatočná rýchlosť downloadu je dôležitá pre bezproblémové odblokovanie Netflixu, Malwarebytes Privacy VPN túto schopnosť zvláda. Na odblokovanie stačí pri väčšine služieb VPN spustiť a vybrať krajinu, iVPN cudzojazyčný Netflix odomknúť nedokáže.

Pokiaľ budete mať VPN, môžete odblokovať videá na YouTube, ktoré sú v Česku skryté. iVPN túto zručnosť zahŕňa. Druhá z porovnávaných VPN funkciu odblokovania YouTube videí zvláda.

Každá správna VPN toho vie oveľa viac, nesmie chýbať ochrana pred vyzradením DNS, multi-hop pripojenia a blokovanie reklám. Napríklad taká MalwareBytes Privacy VPN neobsahuje ochranu DNS a IVPN napr. poskytuje whitelisting.

Skóre v sekcii funkcie tak je 10/10 x 8/10.

Prekoná konkurenciu Malwarebytes Privacy VPN v ponuke krajín a serverov?

Nízka ponuka VPN serverov môže spôsobiť nízku rýchlosť, Malwarebytes Privacy VPN udáva 450 serverov. V ponuke IVPN sme zistili 25 serverov. Prvý z dua tak má o 425 viac .

Podobne dôležitý je počet krajín, u iVPN bol 11. Porovnávaná VPN ich ponúka 30, čiže o 2 menej. V tejto disciplíne tak prehráva.

Preverte si tiež počet súčasne pripojiteľných zariadení, ktorých MalwareBytes VPN zvládne 5. IVPN povolí súčasne pripojiť 7 zariadenia. Kompletný prehľad parametrov si prečítajte v článku najlepšie VPN.

Ako platformy ponúka MalwareBytes VPN a ktoré ponúka IVPN?

Pri výbere VPN je potrebné skontrolovať podporované zariadenia, Malware Bytes VPN podporuje Android a zvláda iOS. Porovnávaná VPN IVPN systém iPhone iOS ochráni, systém Android vie bez problémov zabezpečiť.

Sídlo VPN je dôležité s ohľadom na vzťah legislatívy danej krajiny a zdieľaním informácií o užívateľoch, MalwareBytes VPN formálne vznikla v Írsku. Druhá porovnávaná VPN má pôvod na Gibraltári.

Program Malware Bytes Privacy VPN nie je k dostaniu v slovenskom jazyku, iVPN slovensky tiež nevie.

V známkovaní platforiem dosiahla Malware Bytes Privacy VPN bodového súčtu 9/10 a IVPN si nesie hodnotenie 8/10.

Porovnanie cien Malware Bytes VPN x iVPN

IVPN môžete mať od 3,92 € mesačne, predplatiť druhú z VPN si môžete od 5,02 € mesačne. Známka za pomer cena/funkcia je 2/10 pre prvú, respektíve 10/10 pre druhú porovnávanú VPN.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram