Sobota, 20 července, 2024
- REKLAMA -magazín

Objavte krásne umelé vianočné stromčeky aj ďalšiu výzdobu, ktorá vám navodí úžasnú vianočnú atmosféru

Je to neuveriteľné, ale za pol roka už bude po Vianociach. Pritom tie minuloročné, akoby prebehli nedávno. Možno už sa ako pomerne veľká časť populácie, tiež zamýšľate nad vianočnými darčekmi a pár už ich máte v skrini. Tí najlepší už ich majú aj zabalené a popísané… Či už ale darčeky nakupujete celoročne, alebo nie, môžete už teraz kúpiť nádherný umelý vianočný stromček 150 cm alebo v inej veľkosti. Záleží na vašich požiadavkách. Aj keď nebude živý, urobí veľkú parádu všade tam, kde ho umiestnite. Teda pokiaľ nakúpite na svetstromku.cz.

Stromčeky v mnohých veľkostiach

Nielen veľkosti izieb prispôsobujeme veľkosť vianočných stromčekov. Niekto je limitovaný malými deťmi a vianočný stromček chce umiestniť niekde vyššie, aby naň ratolesti nedosiahli. Môže potom voliť napr. spomínanú veľkosť 150 cm. K dostaniu sú ale aj stromčeky už od 60 cm, bežná je aj veľkosť stromčeka 120 cm. Potom už prichádzajú na rad typy vyššie, a to 180 cm, 210 – 220 cm alebo 240 – 250 cm. Do hál aj na veľké priestranstvá môžete umiestniť aj umelé vianočné stromy vysoké 270 – 450 cm.

Potešte deti aj obľúbenými postavami

Kto by nepoznal Santa Clausa? Je neodmysliteľne spätý s vianočným časom, a nielen vo svete, ale aj u nás sa s ním môžete stretnúť na mnohých miestach po celé Vianoce. Santa Claus dekorácia, rovnako ako Mikuláš, oživí a spestrí vašu domácnosť a dodá jej vianočnú atmosféru. Umiestniť postavičky môžete hneď za vstupné dvere do chodby či predsiene, ale aj do obývacej izby, ku schodisku do podkrovia, do detskej izby alebo na poličku v spálni. Vďaka tomu, že môžete vyberať od veľkosti 45 cm, až do veľkosti 150 cm si vyberie toho správneho vianočného hosťa každý z nás.

Girlandy nielen na zabradlie

Krásnu atmosféru dokáže vykúzliť aj vianočná girlanda s osvetlením. Hodí sa nielen na zábradlie schodiska alebo balkóna, ale aj na ozdobenie stĺpov, dverí alebo políc. V ponuke sú modely dlhé 1 m alebo 270 cm, čo sú dĺžky ideálne na zdobenie malých i veľkých plôch.

Pozrite sa na svetstromku.cz a vyberte si dekorácie aj umelé vianočné stromčeky, s ktorými budú Vianoce kúzelné.

Najnovšie články

Dalšie články autora