Sobota, 20 července, 2024
- REKLAMA -magazín

Užite si veľa zábavy v letnom termálnom kúpalisku Patince

Chcete tento rok prežiť predĺžený víkend alebo rovno týždennú dovolenku na peknom mieste na Slovensku, a vyhnúť sa veľkej útrate za dovolenku v zahraničí? Pokiaľ máte radi vodu, tobogány, zároveň aj termálne pramene, môžete sa vydať do najjužnejšie položenej obce Slovenska s názvom Patince. Práve tu nájdete letné termálne kúpalisko Patince, ktoré sa nachádza 15 km od Komárna smerom na Štúrovo.

Oblasť, kde sa areál nachádza, je oblasť s najdlhším slnečným svitom a najvyššími teplotami nameranými na území Slovenska.

Ubytujte sa a doprajte si oddych v termálnom kúpalisku

Rekreačný areál je vybudovaný v okolí termálneho prameňa vyvierajúceho z hĺbky až 200 m. Má teplotu asi 27 °C. Otvorené v letnej sezóne je od 8 – 20 hodín. Od rána do večera si tak môžete vychutnávať vodu, šantenie, tobogánový svet s dĺžkou celkom 150 m, kde nájdete tri dráhy: najdlhšiu Anacondu, najprudšiu Kamikadze a najširšiu Family – super šmykľavku.

Ubytovanie Patince, ktoré je skutočne bohaté a rôznorodé, si vyberú aj tí najnáročnejší zákazníci. Možnosťou je napr. Villa Gracia Patince, čo je apartmánový dom s vírivkou a klimatizáciou v areáli kúpaliska. Ubytovať sa tu môže až 24 osôb v ôsmich izbách. K dispozícii vám bude internet a vítaní sú aj domáci miláčikovia. Cena za osobu a noc je aktuálne 10 – 17 EUR.

Páčiť by sa vám mohlo aj v Penzióne Adriana Patince, ktorý nájdete hneď pri vstupe do areálu kúpaliska. Tu sa zmestí až 42 osôb, ubytovanie je v 15tich izbách, nechýba wi-fi, využiť môžete terasy, skákacie hrady, pieskovisko, tobogány, trampolíny, preliezky… Stravovanie je možné formou polpenzie.

Vyberiete si, aj keď máte radi chaty na prenájom, krásne a veľké rezorty, domácke penzióny alebo moderné a vybavené apartmány. Patince sa vám budú určite páčiť.

Najnovšie články

Dalšie články autora