Sobota, 20 července, 2024
- REKLAMA -magazín

Ako sa stávkové kancelárie bijú o nových klientov počas MS v hokeji

V piatok 10. mája sa začal v Českej republike hokejový šampionát. Ako už je zvykom, nielen naša reprezentácia, ale aj každý správny hokejový fanúšik pritom nesmie chýbať. A tento hokejový sviatok si samozrejme nemôžu nechať ujsť ani slovenské stávkové kancelárie.

Majstrovstvá sveta v hokeji 2024 v Prahe a Ostrave

V Českej republike sa práve odohrávajú 87. majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. Vstupenky na zápasy našich reprezentantov sú už dávno vypredané a môžeme len veriť, že Slovensko postúpi cez skupinu a presťahuje sa do Prahy. Prvý zápas s Nemeckom v piatok 10. mája nám žiaľ nevyšiel podľa predstáv, pretože sme prehrali.

V ostravskej skupine B si zahráme spolu 7 zápasov. Naši súperi budú reprezentácie USA, Lotišska, Poľska, Francúzska, Kazachstanu a Švédska. Čakajú nás určite veľmi dramatické zápasy. A na tie sa teší nielen každý správny fanúšik, ale aj všetky slovenské stávkové kancelárie. Práve tie očakávajú veľký prínos nových klientov počas MS v hokeji 2024.

Vstupné bonusy počas MS v hokeji 2024

Na Slovensku v roku 2024 pôsobí už päť stávkových kancelárií. Je to štátna spoločnosť Tipos, najstaršia stávková kancelária Niké, čoraz populárnejší DOXXbet a veľmi známa stálica Fortuna. Možno trochu menej tipérov pozná aj stávkovú kanceláriu Synottip, ktorá však láka čoraz viac hráčov na svoj zaujímavý registračný bonus.

Všetky slovenské stávkové kancelárie si pre svojich nových hráčov pripravili počas MS v hokeji 2024 špeciálne bonusy. Vstupný bonus pre tipérov je tradične prvá stávka bez rizika. Bezrizikovú stávku až 70€ ponúka Fortuna, čo je zatiaľ rekordný hokejový bonus. V Synottip je to 50€, Tipsport a DOXXbet sa rozhodli pre 30€.

Aké hokejové bonusy získajú registrovaní tipéri?

Aj registrovaný tipéri si prídu na svoje. Nielen adrenalín zo sledovania hokejových zápasov či adrenalín z tipovanie. Majstrovstvá sveta v hokeji sú aj o zábave a skvelých bonusov pre tipérov. Stávkové kancelárie si ich pripravili naozaj skutočne veľa na každý jeden deň počac celých majstrovstiev sveta v hokeji 2024.

Okrem toho môžete v rôznych súťažiach vyhrať dresy slovenskej reprezentácie, vstupenky na šampionát v Česku, ale aj finančné výhry. Preto vám pri sledovaní, tipovaní, či súťažení prajeme veľa zábavy a šťastia! A hlavne poriadne fandite, aby sa Slovensko tento rok dostalo minimálne do finále.

Najnovšie články

Dalšie články autora