Sobota, 20 července, 2024
- REKLAMA -magazín

Keď neviete, aký vybrať vianočný darček, voľte parfémy

Mnohí z nás sa stále boja nákupov parfumov ako vianočných darčekov. Nie je prečo. Vybrať parfum nie je zložité a nemusí to byť ani drahé, pokiaľ siahnete po identických kópiách tých originálnych.

Nebojte sa nakúpiť parfémy všetkým blízkym a urobte si tento rok voňavé Vianoce. Vôňa je dnes súčasťou nášho outfitu, bez rozdielu veku a pohlavia. Len s deodorantom si nevystačíte a mnohé ženy sa bez parfumu cítia nedokonalé. Preto parfumom nejde nepotešiť. Nikdy sa nespletiete kvetinovými či ovocnými vôňami. Tie korenisté a vanilkovo sladké sa každému naopak páčiť nemusia. Ideálne univerzálne sú predovšetkým ovocné. A platí to pre mužov aj pre ženy. Pozastavujete sa, ako môže voňať parfum vodou? Áno, môže. Pripomína leto, je svieži a opäť univerzálne obľúbený. Čo si však určite nepleťte so slovom nudný. Takým nie je.

Voňavé Vianoce za pár korún

Vravíte si, že keby ste každému vo svojom okolí kúpili parfum, tak by to boli vaše najdrahšie Vianoce? Pokiaľ vtrhnete do prvej veľkej parfumérie v obchodnom centre, tak určite budú. Tam sa zastavte iba pre inšpiráciu, ale nič nekupujte. Určite je lacnejšie nakupovať v e-shopoch. A ešte viac ušetríte, keď stavíte na alternatívy značkových parfumov. Nebojte sa, nebudete kupovať nezákonné fejky, ani lacné napodobeniny. Dámsky parfém ale naozaj nemusí stáť toľko, ako v bežnej parfumérii. Napodobeniny značkových parfumov sú identické ako tie značkové. Vôňu si nie je možné patentovať, preto nie je problém urobiť rozbor toho značkového a vyrobiť identický produkt. Nebude vo flakóne ako originál, ale to vôbec nevadí. Ide nám predovšetkým o vôňu.

Kam pre kvalitné parfumy?

Dámsky aj pánsky parfum v top kvalite za nízku cenu – to sú lacné parfumy Romeron.sk. Vyrábajú sa z kvalitných ingrediencií, majú dobrú stálosť vône a sú v pekných flakónoch, aj keď nie identických s originálmi. V e-shope sa vždy pozrite, akou vôňu sa inšpirovali. Milujete Versace – Crystal Noir? Alebo Yves Saint Laurent – Black Opium? Kúpte si 35ml či 50 ml balenie za zlomok ceny originálu, u ktorého platíte hlavne za marketing, ktorým firma značku a parfum propaguje. A ak si chcete vôňu overiť, kúpte si najprv 2ml vzorku vône. Tá vás určite presvedčí.

Najnovšie články

Dalšie články autora