5 NAJLEPŠÍCH INTERIÉROVÝCH VÔNÍ, KTORÉ PREVÁJA CELÝ DOM
vune

Nie je nad vôňu domova.

Možno ste v dobe karantény začali premýšľať nad tým, ako prestavať svoj byt, aký nový nábytok si zaobstarať alebo čo z neho musí bezpodmienečne preč. Ak máte už aj vytriedený šatník, naleštené okná a zavesené letné závesy, je na rade vôňa. Hovorí sa, že tá najlepšia vychádza z kuchyne, lenže tá netrvá večne. Prichádzame preto s obľúbenými interiérovými vôňami, ktoré nájdete aj v domovoch redaktoriek ELLE.

Interiérový parfém Baies by Diptyque

Navoňte touto nádhernou vôňou pokojne závesy, auto, vankúše či koberce! Osviežujúca kombinácia ruží a zelených lístkov čiernych ríbezlí vám bude evokovať prechádzku anglickou zahranou. Interiérový parfum môžete použiť samostatne alebo v kombinácii so sviečkou na umocnenie jej vône.

Ak máte radi atmosféru praskajúceho krbu, vôňu ambry a príjemný zvuk praskajúceho dreva, potom je táto sviečka práve pre vás! Prevonia aj väčšie priestory, a tak je vhodná aj do chodieb či väčších hál. Sójový vosk zaručuje dlhú výdrž a špeciálny drevený knôt praská ako skutočný krb. Vôňu umocňuje kadidlo a vanilka.

The girl lights a candle at her desk at home. A minute of relaxation after working with a laptop. Relaxation and Zen atmosphere

Kto by nemiloval pivonky! Práve začína ich sezóna, a aj keď ich práve nebudete mať doma vo váze, ich vôňu si vďaka tomuto spreji budete môcť užívať nepretržite. Éterické oleje prevonia kúpeľne aj obývacie izby. Nezanechávajú škvrny a sú čisto vegánske. Nečakaná návšteva? Stačí pár strekov do ovzdušia a kvetinová vôňa ich privíta hneď medzi dverami.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram