Umelý vianočný stromček, ktorý vyzerá ako živý, a veľa ďalšieho kúpite na svetstromcekov.sk

Každý rok na Vianoce zdobí našu domácnosť vianočný stromček. Možno ste už premýšľali nad tým, či si zadovážite živý  alebo ekologickejšiu verziu, ktorou je práve umelý vianočný stromček. Určite má svoje čaro aj živý stromček, ale keďže je vyrúbaný v predstihu, môže sa stať, že ihličie Vám po niekoľkých dňoch opadne. Tak či onak, životnosť je krátka a stromčeky  po Vianociach končia pri kontajneri. Oproti tomu má umelý vianočný stromček množstvo výhod. Je skladný, jednoducho ho rozbalíte a po Vianociach zase opäť zložíte do krabice. Umelé vianočné stromčeky sú vyrobené z kvalitných materiálov, vetvičky udržujú tvar a stromček vyzerá aj po niekoľkých rokoch ako nový. Bonusom k tomu je, že vám ubudne starosť s večne opadávajúcim ihličím. Vyberie si určite každý.

Ako si vybrať vianočné ozdoby na stromček?

Ak máte stromček vybratý, môžete prejsť k ďalšiemu kroku a tým sú vianočné ozdoby na stromček.

Je len na Vás aký štýl si vyberiete. Máte radi decentnú výzdobu alebo práve naopak ani kúsok miesta na stromčeku nesmie vyjsť nazmar a všetko sa musí ligotať? V dnešnej dobe je výber naozaj široký. Ozdobte si vianočný stromček v najmodernejšom štýle alebo jednoducho vo farbe, ktorá je Vám blízka.

Najčastejšie vianočný stromček zdobia vianočné gule. Ponuka je široká od rôznych farieb, s ornamentami či s motívmi. Veľmi obľúbenými sa stali vianočné ruže a výnimkou nie sú ani netradičné tvary. Trh ponúka naozaj množstvo závesných ozdôb  napríklad v tvare autíčka, rozprávkových postavičiek alebo cukroviniek. V súčasnosti sa do popredia dostávajú prírodné vianočné ozdoby na stromček. Môžete použiť sušené ovocie, drevené alebo papierové ozdoby, s ktorými bude stromček nielen jedinečný, ale aj ekologický. Moderný je aj škandinávsky minimalizmus, ktorý je charakteristický jednoduchou výzdobou a zvieracími motívmi, kde vynikajúco zapadne napríklad dekorácia soba. Neprehliadnuteľný je aj vianočný stromček bohato ozdobený rôznymi ozdobami, figúrkami a postavičkami. Ak túžite byť originálny a trochu kontroverzný vyskúšajte čierne vianočné ozdoby.

Vianočná girlanda súčasťou vianočného interiéru a exteriéru

Dokonalou vianočnou dekoráciou, ktorá sa hodí takmer všade je vianočná girlanda. Aj túto podobne ako stromček môžete ozdobiť na mnoho štýlov. V ponuke sú rôzne veľkosti, takže sa hodí na výzdobu sviatočného stola, komody, parapety okna a skvele vynikne na rímse krbu. Ak uprednostňujete výraznejšiu výzdobu v ponuke sú aj 2 metrové veľkosti. Takáto vianočná girlanda je vhodná na dekorovanie okolo dverí, omotanie okolo zábradlia alebo stĺpov. Vianočná girlanda  má kvalitné a husté prevedenie. V ponuke sú klasické v odtieňoch zelenej, so strieborným ihličím a dokonca aj biele a zasnežené.

Toto všetko nájdete na e-shope svetstromcekov.sk, kde si určite vyberiete okrem vianočného stromčeka aj z rôznych postavičiek Mikuláša či Santa Clausa.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram