Sobota, 20 července, 2024
- REKLAMA -magazín

Objavte čiernobiele obrazy drevko vhodné do každej miestnosti

Útulne a elegantne zariadený priestor je najlepším spôsobom na oddych a relax. Ten dosiahneme pomocou zvoleného štýlu v interiéri, nábytku, dekorácií a mnoho ďalšieho. Vytvorte si domov o akom ste vždy snívali.

Čo dokáže pomôcť k vytvoreniu elegantného interiéru? Ide práve o tie najnenápadnejšie kúsky, medzi ktoré patria aj dekorácie. Prázdne steny pôsobia síce minimalisticky, no nezaručia útulnú atmosféru. Preto sú odjakživa obľúbenou voľbou obrazy. Tie nie len stenu zaplnia ale aj celý interiér zútulnia. Na drevko nájdete drevené obrazy, vďaka ktorým vytvoríte domov o akom ste vždy snívali.

Minimalistické, tematické a harmonické

Drevené obrazy patria do obľúbenej kategórie dekorácií. Sú tvorené jemnými líniami, ktoré na stene pôsobia jednoducho a zároveň vytvárajú obraz vhodný do každého priestoru. Na drevko.sk nájdete obrazy v rôznom dizajne. Vybrať si môžete obrazy prírody a krajiny, viacdielne obrazy, obrazy zvieratá, abstraktné obrazy, náboženské obrazy, obrazy kvetov a ďalšie.

Ak hľadáte niečo výstižnejšie pre vás domov, nájdete u nás drevené citáty na stenu. Jednoduchý a elegantný citát môžete zavesiť do obývačky, predsiene, chodby, spálne aj detskej izby. Drevené obrazy perfektne ladia s každým štýlom miestnosti či už ide o ten minimalistický, klasický, moderný a ďalšie. Čiernobiele obrazy sa jednoducho kombinujú k nábytku a ďalším dekoráciám. Môžete k nemu zvoliť farebnú stenu aj jednotlivé prvky.

Ponúkame obrazy do každej miestnosti. Ak zariaďujete vašej ratolesti detskú izbu, taktiež si u nás vyberiete. Nájdete u nás drevené nálepky a obrazy pre chlapcov aj dievčatá.

Všetky obrazy sú vyrábané z kvalitnej HDF dosky hrubej 3 mm. Tým sa na stene vytvára 3D efekt, takže obraz nepôsobí ako obyčajná nálepka. Taktiež si môžete vybrať ľubovoľný dekor – biela, čierna, antracit, prírodná, dub, buk či sivá. Vďaka tomu si môžete vyskladať interiér podľa svojich predstáv. Okrem farby máte na výber aj veľkosť rozmeru. S našimi obrazmi zariadite celý interiér – od predsiene až po spálňu.

Najnovšie články

Dalšie články autora